Területi Képviselő / Értékesítő

Garagent-ah kft. - Budapest
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Területi képviselőként a főbb feladataid az alábbiak lesznek:
A GarAgent Kft által forgalmazott szervizberendezések, szervizműszerek és a kapcsolódó szolgáltatások értékesítése.Ügyfelekkel való rendszeres kapcsolattartásMeglévő Ügyfélkör rendszeres látogatásaÚj potenciális ügyfelek felkutatásaÉrtékesítési találkozók lefolytatásaÜgyfél igények felmérése és releváns ajánlatok kidolgozásaKereskedelmi Szerződések megkötéseA szerződések megvalósulásában szoros együttműködés az Értékesítési asszisztenciával, és a műszaki csapattalAz adminisztratív feladatok határidőre történő elvégzése... és még sok egyéb kihívás. - Teljes munkaidő 8 óra
- Jogtisztán bejelentett munkabér és árrés arányos jutalékrendszer.
- Mentorprogram – új kollégaként mentort kapsz magad mellé, aki segít a kezdeti időszakban
- Folyamatos szakmai képzések akár külföldön is
- Családias hangulatú munkakörnyezet
- Fiatalos csapat
- Változatos, kihívásokban bővelkedő feladatok
- Szabad hétvége
- Céges autó, telefon, LaptopSzámunkra az ideális jelöltnek:
Van legalább 3 év területi képviselőként szerzett munkatapasztalataDolgozott olyan területen, ahol rendszeresen látogatott autószerelő műhelyeket értékesítési céllalLegalább középfokú végzettséggel rendelkezik;
Jó a problémamegoldó képessége;
Jó kommunikációja és jó kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik;
Tud és szeret vezetni.Szereti a szakmai kihívásokat;
Vannak céljai és kész dolgozni azok megvalósításán;
Szeretne fejlődni és új dolgokat tanulni;
Képes mind önállóan, mind csapatban hatékonyan dolgozniHa szereted az autókat és van némi elképzelésed azok működéséről