Területi Értékesítő - Nagykereskedelmi

Vacsi kft. - Bács-Kiskun Megye
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Vevői rendelések rögzítéseMeglévő partnerekkel való kapcsolattartásPiac bővítés – új partnerek felkereséseÚj termékek bevezetésePartner elégedettség növeléseÉlelmiszer nagykereskedelmi cég Területi értékesítő munkatársat keres piacbővítés céljából. Legfontosabb feladatok a meglévő partnerkörrel való kapcsolattartás, valamint új partnerkör kialakítására. Cégünk már több mint 25 éve kiemelt piaci szereplő az ágazatban. Tervezhető, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk kiemelt bérezéssel. Ha úgy érzed tapasztalatoddal, lendülettel, elhivatottsággal tudnád segíteni cégünk értékesítését, jelentkezz folyamatosan fejlődő csapatunkba. B kategóriás jogosítványÖnálló munkavégzésÜgyfélközpontú, segítőkész, rugalmas magatartásAlapvető számítógépes ismeretekHasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.