Területi Értékesítési Képviselő

Unix autó kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Új partnerek felkeresése, velük való kapcsolattartás;
Megrendelések generálása, szerződések megkötése;
Meglévő partnerekkel történő tárgyalások lebonyolítása, lojalitás erősítése;
Új értékesítési lehetőségek feltérképezése;
Partnerek részéről felmerülő igények magas szintű, gyors kiszolgálása;
Riportok, jelentések készítése a vezetőség számára.Versenyképes bér, melynek része az alapbér és a prémium:
havi br. 650.000 – 1.150.000 Ft;
Céges gépjármű, amit használhatsz magán célra is;
Laptop és felsőkategóriás mobiltelefon;
Cégünk profiljába tartozó prémium minőségű termékek és márkák képviselete;
Folyamatos szakmai támogatás a munkád során;
Jól tervezhető munkaidő,és a hétvégéid szabadok;
Folyamatos fejlődés egy sikeres magyar nagyvállalatnál.Minimum 1-3 éves autóalkatrész területen szerzett értékesítési tapasztalat;
Közvetlen, nyitott személyiség;
Magasszíntű kommunikáció;
Motivált legyél a munkád iránt;
Fontos számodra az elérteredmény-, és ügyfélorientáltan gondolkodsz;
Felhasználói szintű MS Office programcsomag kezelése;
„B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel;
Legalább középfokú végzettséged van.A Rád bízott lakhelyedhez közeli régió.