Területi Értékesítési Képviselő Trader Hunter

Metro kereskedelmi kft. - Nyíregyháza
30+ napja (03/05/2024)

munkaköri leírás

A kölcsönös üzleti előnyöket szem előtt tartva folyamatosan növeled az új vásárlók számát az adott üzletágban.Trader partnereink lojalitását folyamatosan erősíted és forgalmukat növeled.Egyedi megoldásokat kínálsz az igényeikre reagálva;
Folyamatosan figyeled a vevő forgalmát és vásárlási szokásait, és ehhez igazítod a javaslataidat;
A vevők speciális igényeire szabott marketingeszközök alkalmazol;
Munkád eredményeként ügyfeled lojalitása nő a METRO iránt csakúgy, mint üzleti sikerei;
Rendszeres jelentéseket készítesz a szakmai vezető felé;
Szorosan együttműködsz aközponti és az áruházi kollégákkal egyaránt.Mi hosszú távon tervezünk Veled Kiemelkedő juttatási csomagot és kiszámítható jövedelmet biztosítunk számodra;
Készpénzben kivehető Cafetéria;
Dolgozói vásárlási kedvezményt adunk a munkatársainknak;
Többet olcsóbban termékeinknek köszönhetően nagyker áron vásárolhatnak a kollégáink;
A munka utáni bevásárlásnem gond, csak ugorj be az áruházba és élvezd a dolgozói kezdemények nyújtotta lehetőségeket! Vállalati baleset- és életbiztosítás;
Partner kedvezmények pl.egyes bankoknál;
A munkavégzéshez minden eszközt biztosítunk autó, telefon, tablet;
Szakmai tudásod és tapasztalatod multinacionális munkakörnyezetben fejlesztheted!Kereskedelmi specifikus képzési lehetőségeket biztosítunk számodra!Dinamikus, teljesítményorientált és összetartó csapat tagja lehetsz!Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel;
Van már értékesítési tapasztalatod FMCG/nagykereskedelem területén;
Felhasználói szinten kezeled a Microsoft Office Excel, Word, Outlook irodai programjait;
Talpraesett vagy és meggyőzően kommunikálsz;
Partnerként tekintesz azügyfelekre, vevőkre;
Cél- és eredményorientált szemlélet jellemez;
Kiegyensúlyozott teljesítményt vagy képes nyújtani;
Kész vagy napi szinten vezetni, és ehhez „B” kategóriás jogosítvánnyal, megfelelő gépjárművezetői tapasztalattal rendelkezel. Munkavégzés helye:
Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye