Termelésvezető

Heiche hungary surface technology kft. - Borsod-Abauj Zemplen County
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Termelési folyamatok támogatása, annak folyamatos, és hatékony működéséértTermelési kapacitás és a gyártósorok optimális kihasználásának biztosítása, gyártási terv készítéseFelmerülő problémák kezelése, javító intézkedések és folyamat fejlesztő javaslatok kidolgozásaKiválasztási folyamatokban, és képzési tervek kidolgozásában való közreműködésTermelési elemzések, kimutatások, riportok készítéseSzoros együttműködés a területen dolgozó gépkezelőkkel, műszakvezetőkkel, társosztályokkalGyártási megvalósíthatóság vizsgálata, aktív részvétel a gyártási segédeszközök tervezésében, a mintagyártási folyamatokban. A IATF16949, ISO 9001 minőségirányítási és az ISO 14001 környezetirányítási szabványoknak megfelelő irányítási rendszerek működtetése. A környezetvédelmi és munkabiztonsági előírások betartatása. Versenyképes jövedelembiztos, hosszú távú munkahelyszakmai fejlődés lehetőségebefejezett közép / felsőfokú végzettség műszaki előnyt jelentTermelési/műszaki területen szerzett tapasztalat előnyautóipari területen szerzett tapasztalatangol nyelvismeret szóban és írásban, továbbá a német nyelvismeret előnyt jelentLogikus gondolkodásmód, kreativitásönálló munkavégzés, jó kommunikációs készség, döntésképesség, rugalmasságfelhasználói szintű számítástechnikai ismeretek