Termelésvezető (Győr Régió)

Hire-one kft. - Győrszemere
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Pozíció leírása:
Termelési folyamatok teljes körű koordinálása és ellenőrzése;
Termelés hatékony, optimális működésének biztosítása;
Részvétel hatékonyságnövelő és költségcsökkentő projektekben;
Fejlesztési javaslatok kidolgozása;
Beosztottak támogatása, motiválása, a munkafeltételek meghatározása;
Teljesítményekelemzése, eredmények bemutatása;
Értékelési rendszer működtetése, üzemeltetése;
Selejtek arányának és a termékek költségeinek ellenőrzése;
Riportok, oktatási anyagok készítése, oktatások szervezése;
Működési szabályzat betartása, betartatása;
Gyártáshoz kapcsolódó adatbázisok irányítása és ellenőrzése.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám:
3376-1/2008.