Termelésvezető Gmp

Primavet produkt kft. - Budapest
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Állatgyógyászati készítmények gyártásainak tervezésében való aktív részvétel;
Gyártások felügyelete személyes közreműködés;
A gyártásokhoz szükségesGMP dokumentáció elvégzése;
Címkék kiadása, nyilvántartása;
Gyártó munkatársak irányítása;
Laborral való kapcsolattartás;
Kutatás/fejlesztésben való részvétel;
Gyártó területen a vonatkozó GMP, munkavédelmi, biztonságtechnikai és környezetvédelmi előírások betartatása;
Aktív részvétel inspekciós/ audit felkészülésben, kísérleti gyártásokban, folyamat validálásbanstabil munkahely egy több mint 25 éves vállalat csoport alkalmazásában;
Versenyképes bér- és juttatási csomag;
Jó munkakörülmények;
Változatos feladatok egy lendületes, fiatal csapat részekéntállatorvosi / gyógyszerész / vegyész / vegyészmérnök / biomérnök diploma;
Angol nyelvből legalább B2 szintű nyelvvizsga;
Hasonló területen szerzett tapasztalat;
Rugalmasság, önállóság;
Jó problémamegoldó készség