Termelésvezető - Extrúzió

Greiner bio-one hungary kft. - Győr-Moson-Sopron Megye
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Extrúziós gyártóüzem teljeskörű, hatékony irányítása, felügyeletea gyártás során felmerülő problémák kezelése, a hibák okainak feltárásagyártási selejt folyamatos felügyelete, csökkentésea terület munkavállalóinak koordinálása:
betanított munkaerő, műszakvezetők, karbantartó személyzet munkájának irányításaközreműködés a gyártástervezésbenfejlesztési projektekben való részvétela gyártó berendezések hatékony működésének biztosításakapcsolattartás a gyártó berendezések gyártójával13.Havi fizetés, hűségprémium, egyéb ösztönző juttatásokÚtiköltség térítés tömegközlekedés 100 %, gépjármű 30 Ft/kmÉlet- és balesetbiztosításModern munkakörnyezetLaptop, mobiltelefonfelsőfokú mérnöki végzettségkommunikáció képes szakmai angol nyelvtudásgyors döntéshozatali képességproblémamegoldó és szervezőkészséghatározott fellépés, meggyőző kommunikációextrudálásban szerzett tapasztalatSAP ismeretgyártási, vezetői tapasztalat