Termeléstervező

Msk hungary bt. - Szabolcs-Szatmár-Bereg
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Rövid- és középtávú kapacitástervek elkészítése a vevői megrendelések alapján. Termelés tervezése a vevői megrendelések alapjánGyártási/szerelési eredmények, megrendelések visszajelentésének ellenőrzése, eltérés esetén gyökérok-elemzésKapacitástervek figyelemmel kísérése, eltérés esetén elemzése. Vevői határidők betartása, megrendelések változásának követése. A tervezéshez kapcsolódó elemzések, jelentések és statisztikák elkészítése és kiértékelése. Egyéb adminisztrációs feladatok naprakész ellátása. Együttműködés a társosztályokkal, részlegekkelTeljesítményorientált bérezés, teljesítmény bónuszokTámogatott egészséges étkezés, családi rendezvényekÚtiköltség hozzájárulás, biztosított munkaruhaStabil vállalat, stabil munkahelyFiatalos légkör a tapasztalat megbecsülésévelKorszerű géppark és munkaeszközökFelsőfokú végzettség műszaki vagy közgazdaságtudományi területenMagabiztos angol nyelvtudás írásban és szóbanVállalatirányítási rendszer ismerete, gyakorlati használata előny ProAlpha, Easy Project ismereteKiváló kommunikációs készségNyitottság új ismeretek megszerzéséreÖnálló, precíz, megbízható munkavégzésTerhelhetőség, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség, vevőorientált és komplex gondolkodásmódMS Office Excel tudás, függvényismeretGyártói környezetben való jártasságHasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent, lehetőség szerint nemzetközi vállalatnálNémet nyelvtudás