Termeléstámogató Technikus – Villamos Karbantartás

Sk battery manufacturing kft. - Komárom-Esztergom
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Termelő gépsorok villamos karbantartása, napi hibaelhárítás,elektromos és pneumatikus kapcsolási rajzok alapján javítás / hibakeresés a gépekben,megelőző/tervezett karbantartások elvégzése,a műveletek elvégzéséhez a szükséges kellékanyagok, eszközök, berendezések előkészítése,az elvégzett karbantartási munkák dokumentálása,alkatrészraktár kezelése.Versenyképes alapbér,műszakpótlék,cafetéria - SZÉP kártya,étkezési támogatás,céges buszjárat,családi támogatások,törvény által előírtnál magasabb összegű műszakpótlék,légkondicionált, alacsony páratartalmú munkakörnyezet,hosszútávú, stabil munkalehetőség.Villamos szakirányú középfokú végzettséggel rendelkezel,van tapasztalatod termelő gépek villamos vagy mechanikus karbantartásában,felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak,vállalsz több műszakos munkarendet.Jártas vagy a PLC és pneumatika területén,dolgoztál már tiszta téri környezetben. Egyéb információk:
Vállalatunk jelenleg több területre is keres termeléstámogató technikusokat villamos karbantartási feladatok ellátására. Jelentkezésedet követően toborzó kollégáink felveszik Veled a kapcsolatot. Az egyes termelési területekről bővebb információt az interjú keretében szerezhetsz. Az interjú során lesz lehetőségünk megtalálni a Hozzád és tapasztalataidhoz leginkább passzoló területet.Indítsd be még ma zöldmezős karrieredet! Mindenkinek van nálunk helye!Munkavégzés helye:
Komáromi ipari park