Termeléstámogató Mérnök

Magyar suzuki zrt. - Komárom-Esztergom
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Gyártóberendezések működésének folyamatos ellenőrzése, fejlesztéseÚj berendezések bevezetése, valamint a módosítások koordinálásaÚj modell bevezetések mérnöki felügyeleteTermelési rendszerek elméleti kidolgozása és gyakorlati megvalósításaKapcsolattartás a kivitelezőkkel, a próbagyártás, telepítés és üzembehelyezés megszervezése és levezetéseKihívásokkal teli munkakörStabil, multinacionális vállalati háttér egy nagymúltú autógyárbanIngyenes céges buszjárat 50 km-es körzetből Budapestről is!Jól tervezhető munkaidő-beosztásIngyenes melegétkezési lehetőség napi egyszerSZÉP kártya juttatásKedvezményes vásárlási lehetőségek a környékenKedvezményes Suzuki vásárlási lehetőségKépzési, továbbképzési, előrelépési lehetőségDolgozói ajánlói program, ahol Te ajánlasz, mi fizetünk!Széleskörű ötletmenedzsment rendszer:
díjazzuk az ötleteid!Felsőfokú mérnöki végzettség gépész, mechatronikai vagy villamosmérnökKözépfokú angol nyelvtudásPLM software ismeret;
preferáltan Siemens NX,vagy AUTOCADÖnálló munkavégzésProblémamegoldó képességB kategóriás jogosítvány1-2 éves releváns tapasztalatRobotprogramozási ismeretek