Termelésirányító

Bábolna bio zrt. - Bábolna
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A bábolnai üzem termelési feladatainak határidőre történő végrehajtása a termelési program szerintA gyártáshoz kapcsolódó termelési, szervezési, ellenőrzési, dokumentálási feladatok elvégzéseA beosztott munkatársak kb. 40 fő, fizikai állomány szakmai felügyelete, munkájuk irányítása, ellenőrzése és értékeléseA termelési programnak megfelelő napi gyártási tervek létrehozása, karbantartása a vállalatirányítási rendszerben az erőforrások figyelembevételévelA társosztályokkal való kapcsolattartás gyártási tervek készítéséhez, teljesítéséhez szükséges információk egyeztetéseHatékonyságnövelő projektekben való aktív részvételStabil hátterű magyar középvállalatEgy műszakos munkarend, hétfőtől péntekig tartó munkavégzésselBér megegyezés szerintBéren kívüli juttatások:
cafetéria keret, magán egészségbiztosítás, céges telefon előfizetésLegalább középfokú műszaki végzettség, felsőfokú végzettség előnySzakmai tapasztalat gyártási tevékenységet végző vállalatnálEredményorientált és folyamatszemléletű gondolkodásmódSzámítástechnikai ismeretek