Termelési Műszakvezető

Melecs ews gmbh magyarországi fióktelepe - Győr
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Folyamatos termelés biztosítása az emberi erőforrás megfelelő tervezésével, szervezésével, irányításával, ellenőrzésével és értékelésével
A közvetlen beosztottak vezetése oktatás, döntés, kezdeményezés, meggyőzés és ráhatás, kreativitás, üzleti látásmód
Technikai támogató csapat munkájának koordinálása
A termelési terv szerinti gyártás biztosítása
A termelés minőségi, kiszállítási és hatékonysági mutatóinak folyamatos fejlesztéseEgyütt dolgozni dinamikus, motivált munkatársakkal
Megvalósítani a saját elképzeléseket
Lehetőség szakmai- és személyes tovább fejlődésre
Versenyképes fizetés, teljesítménytől függő prémiumKözépfokú elektronikai/gépész vagy számítástechnikai végzettség
Szakmai tapasztalat beültetési és / vagy tesztelési területen
2-3 év szakmai tapasztalat gyártási tevékenységet végző vállalatnál
Rendszerfejlesztési- informatikai ismeretek, SAP ismerete előny
Általános vezetői kompetenciák, 2-3 év vezetői tapasztalat
Erős kulcsképességek:
kommunikációs, konfliktuskezelési, kapcsolatépítési és együttműködési képesség
Középfokú angol nyelvtudásSAP ismeret