Termelési Logisztikus Svájci Betanulással

Trenkwalder kft - Lukácsháza
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

A gyártás ellátásának aktív biztosítása (komponensek, anyagok) szükség szerint, a felhasznált anyagok rendezése, hulladékok kezelése és selejtezése
Késztermékek rendelkezésre bocsátása a logisztika számára
Vevői minták, belső ellenőrzésre váró minták, illetve visszatartott minták kezelése, eljutatása a meghatározott helyre, könyvelése, dokumentálása a tételhez tartozó előírások szerint
Minden komponens, anyag és félkésztermék ki- és visszakönyvelése a SAP-ban a felhasználás szerint
Félkész termékpaletták (üvegfecskendő, 2s termék) átmeneti tárolása
Mosósor ellátása igény esetén félkész termékekkel
Késztermékek mozgatása a készáru raktárba
Leltározás
Elvárások / Requirements
Minimum középiskolai végzettség
Műszaki alapvégzettség, termelési üzemben szerzett logisztikai tevékenységgel kapcsolatos tapasztalat előny
MS office ismerete, minimum felhasználó szint (word, excel)
Jó kommunikációs készség
Magas szintű fegyelem
Precízitás
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes jövedelem
Kiemelt juttatási csomag
Hosszútávú karrierlehetőség egy nemzetközi csapatban
Stabil, növekvő vállalat
Képzéseken, tanfolyamokon való részvétel
Átlagon felüli munkába járás támogatása
Ingyenes céges busz használat
Bővebb információ a jelentkezésről:
a +36/20-235-3310-es telefonszámon!
Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!