Termelési Koordinátor Ukrán-Magyar Nyelvtudással

Flextronics international kft. - Sárvár
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

Új belépő fizikai munkavállalók tantermi oktatásának tolmácsolásaTermelési tréningek tolmácsolásaMunkavállalók és vezetők közötti tolmácsolási feladatok ellátásaAz új dolgozók beilleszkedésének segítése, fejlődésük figyelemmel kíséréseMunkautasításokkal kapcsolatos tevékenységek bemutatása, betanítása, ellenőrzéseHelyi, az adott munkafolyamatokra jellemző speciális munkavédelmi „oktatás” pl. munkaeszközök helyes és biztonságos kezeléseVevői visszajelzések kapcsán, vagy más okból bevezetett munkafolyamat változtatások betanításaalapfizetésen felüli juttatások:
cafeteria;
Professzionális, modern munkakörnyezet;
Szakmai fejlődési lehetőség. Munkavégzés helye:
SárvárUkrán/Orosz-magyar tárgyalóképes nyelvismeret3 műszakos munkarend vállalásaPontos, megbízható munkavégzésHatározott, magabiztos fellépésAz Office felhasználói szintű ismereteHasonló munkakörben szerzett tapasztalat