Termelési Koordinátor Operations Coordinator Ukrán Nyelvtudással

Flextronics international kft. - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

A társosztályokkal együttműködve dokumentumok fordítása, tolmácsolásHelyi munkautasítások fordítása, elméleti és gyakorlati ismeretek átadásaA munkavállalók vizsgáztatásának támogatásaA munkavállalók napi feladatai ellátásához szükséges információk, tájékoztatók fordításaAz új munkavállalók segítése a beilleszkedésbenTolmácsolással segíti a munkavállalók szakmai felkészültségét és folyamatos fejlődésétAdott projekt támogatása, operatív feladatok ellátásaEgyéb, a munkaköréhez kapcsolódó tevékenység, amivel a felettese megbízzaProfesszionális, modern, tiszta munkakörnyezet;
Szakmai fejlődési lehetőség;
Jó hangulatú és összetartó csapat.Ukrán és magyar nyelv anyanyelvi szintű ismereteKözépfokú végzettségTöbb műszakos munkarend vállalásaFelhasználói szintű számítógépes ismeretekHasonló munkakörben szerzett tapasztalatFoglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő, határozatlan munkaszerződésMunkavégzés helye:
Budapest