Termelési Csoportvezető Keltető Üzem

Aviagen kft. - Mezőörs
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

20-25 fős létszámú műszak irányításanapi munkafolyamatok megszervezésekelési adatok rögzítése, naposcsibék és kezelésük nyilvántartása, ellenőrzésenaposállomány jelölésének elvégeztetése, ellenőrzéseáru-és anyagforgalom szervezése, ellenőrzésekeltető üzem állategészségügyi és higiéniai védelmének és minőségi követelményeinek maradéktalan betartása, betartatásakiemelkedő juttatási csomag SZÉP-Kártya, Önkéntes Nyugdíjpénztári hozzájárulás, 13. havi fizetésmunkába járás átlagon felüli költségtérítésemunkaidő 06:
30 – 15:
00megbízható vállalati háttérszakmai fejlődési lehetőség, változatos munkafeladatokminimum érettségi vagy egyéb középfokú végzettségközépfokú angol nyelvtudáslegalább 3 év csoportvezetői tapasztalatfelhasználói szintű számítógépes ismeretekerős vezetői kompetenciák:
felelősségvállalás, döntésképesség, hatékony problémamegoldó képesség fejlődés iránti igény, eredmény-és minőségorientáltságagrár végzettségmezőgazdaságban szerzett tapasztalat