Termelés Tervező

Ferrobeton zrt. - Dunaújváros
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A Termelési tervező pozíció a Ferrobetonnál arról szól, Te leszel a tánckoreográfus mester jobb keze, akinek a szakmai útmutatása alapján a teljes termelési folyamatot, mint táncrendet koordinálod. A Te közreműködéseddel készül az ütemtervek optimalizálása, az erőforrások kezelése és az innovatív megoldások keresése. Így a munkád eredménye azonnal látható, terveid alapján szerveződik a termelés, és a kemény munkád közvetlenül hozzájárul a cég sikeréhez. Ez egy olyan szerep, ahol valóban kézzelfogható hatást gyakorolhatsz, és büszke lehetsz arra, amit elérsz. Termelési terv elkészítése a termelési kapacitás, a vevői megrendelések, valamint az optimális készletgazdálkodás figyelembevételévelGyártás ütemezés költséghatékony optimalizálása a termelési erőforrások és kiszállítási határidők figyelembevételévelGyártáshoz szükséges erőforrások és direkt anyagszükséglet meghatározása, szinten tartásaSzükséges készáru készletszint meghatározásaRészt vesz a gyártmánytervezés előtti egyeztetéseken, javaslatokat ad a gyártandó termékekhez felhasználható sablonok tekintetében,Szükség esetén a költséghatékony és határidőre történő gyártás érdekében egyezteti a gyártmánytervek műszaki tartalmátMegrendelések változásának folyamatos nyomon követése;
A rendelkezésre álló gyártókapacitások kihasználtságának időszakos felülvizsgálata;
Tervezési és gyártási folyamatok folyamatos elemzése, javaslattétel a fejlesztésre;
Termelési tervtől való eltérés esetén egyeztetés a termelési folyamatokról;
Termelés tervezéshez kapcsolódó elemzések, jelentések és statisztikák elkészítése és kiértékelése.Stabil, nemzetközi háttérfolyamatos fejlődési lehetőséghosszútávú munkalehetőségéves bónusz, munkába járás támogatásszakmai tapasztalattól függően előrejutási lehetőség biztosításaLegalább középfokú műszaki végzettségTársalgási szintű angol nyelvtudás3-5 év gyártástervezési tapasztalatSAP ismeretAlapanyag raktár készlet tapasztalatSzállítási költség tervezési tapasztalatS&
OP ismereteTermelés tervező szoftver ismerete