Termelés Koordinátor - Mérnök

Greiner bio-one hungary kft. - Győr-Moson-Sopron Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Gyártási folyamatok ellenőrzése, a gyártási tervek végrehajtásának felügyeleteaz extrúziós termelőüzemben felmerülő technikai problémákra megoldási javaslat kidolgozása, az intézkedések végrehajtásának ellenőrzésebeállított gépi paraméterek hatékonyságának ellenőrzésegyártási folyamatok standardizálása, folyamatos fejlesztéseprojektekben, költségoptimalizálásban való aktív közreműködéshatékonyság növelő és selejt csökkentő akciók kidolgozása, bevezetéseszoros együttműködés a termelésvezetővel, munkájának támogatásakapcsolattartás a gyártó berendezések gyártójával13. Havi fizetés, hűségprémium, egyéb ösztönző juttatásokÚtiköltség térítés tömegközlekedés 100 %, gépjármű 30 Ft/kmÉlet- és balesetbiztosításModern munkakörnyezetLaptop, mobiltelefonfelsőfokú mérnöki végzettségkommunikáció képes szakmai angol nyelvtudásprobléma- és szervezőkészséggyártási technológiai ismeretekfolyamatszemléletű gondolkodásmódextrudálásban szerzett tapasztalatSAP ismeret