Termékmérnökségi Technikus

Aptiv services hungary - Szombathely
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Hibás termékek áramköri analízise és a gyártás támogatásaRészvétel termeléshez kapcsolódó kisebb fejlesztésekbenTermelési területen a javítók szakmai támogatásaModern munkakörnyezetBónuszokCafeteriaBejárási támogatásSzolgáltatói kedvezményprogramMunkavállalói támogató program ingyenes pénzügyi, jogi és mentális tanácsadásÉlet- és balesetbiztosításKedvezményes étkezési lehetőségIngyenes sportolási lehetőség edzőterem, uszoda Adatkezelési tájékoztatónk a honlapunkon található. Elektroműszerész, középfokú vagy technikusi végzettségElektromos/ villamos alkatrészismeretAnalóg és digitális áramkörök ismereteVillamos kapcsolási rajzok ismereteTudás és/vagy tapasztalat analóg és digitális áramköri elemzések és problémaelhárítás területénGyakorlat általános elektronikai mérőműszerek területénForrasztás és áramkör javítási ismeretekVillamos áramkörök tervezése és szimulációja terén szerzett tudás előnyt jelentAutóipari rendszerek terén tudás előnyt jelentElektronikai környezetben szerzett tudás előnyt jelentProgramnyelvek ismerete előnyt jelentMS Office általános felhasználói szintű ismereteAngol nyelvismeret előnyt jelentJó kommunikációs készségRugalmasság