Termékmérnök

Trenkwalder kft - Debrecen
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

Új termékvariánsok bevezetésének (NPI) koordinálása,
Napi kapcsolattartás az amerikai gyáregységekkel és a társterületekkel,
Az új termékek próbagyártása során felmerülő problémák feltárása és megoldása,
Fő mérőszámok folyamatos nyomon követése (pl:
On Time Delivery, Failure Rate), ezek elemzése alapján folyamatos fejlesztési javaslatok, kezdeményezése/kivitelezése/irányítása,
A termelés során felmerülő napi problémák megoldásában való részvétel/támogatás, ezek ismételt előfordulásának megakadályozása (pl. gyökérok elemzés, hibabiztos megoldások),
LEAN és Kaizen akciókban való részvétel/kezdeményezés/irányítás,
Vevői visszajelzések feldolgozása és kezelése (pl:
5W2H, 6step, Why-Why),
Üzleti eredmények prezentálása (QBR),
Termékcsaládokkal kapcsolatos helyi és globális projektek vezetése (PDCA, KATA módszerek),
Globális célok támogatása a termék design, folyamatfejlesztések és hibabiztos megoldások bevezetésén keresztül,
Gyártási dokumentációk készítése és azok karbantartása,
Termék gyártási költség-kalkulációk készítése és rendszerszintű karbantartása.
Elvárások / Requirements
Legalább BSc szintű VILLAMOSMÉRNÖK, GÉPÉSZMÉRNÖK vagy ennek megfelelő releváns felsőfokú MŰSZAKI végzettség,
5-6 év projektvezetésben szerzett tapasztalat,
Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
Projektszervező- és vezetőkészség, valamint, önálló munkavégzés.
Előnyt jelent:

LEAN irányelvek ismerete (TPM, Visual Management, Kaizen stb.)
Labview ismerete
Amit nyújtunk / Benefits
Emberközpontú, kiemelkedő vállalati kultúra,
Összetartó, támogató közösség,
Stabil, megbízható céges háttér,
Sokrétű szakmai fejlődési és előremeneteli lehetőségek,
Számos elemből választható Cafeteria,
További béren kívüli kompenzációs juttatások,
Egészség megőrzését támogató lehetőségek,
Fejlődési lehetőség, tréningeken részvétel (Online Linkedin learning),
Minden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítás,
Támogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvények,
Munkavállalóink számára kedvezmények (pl.:
éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál),
Bölcsődei, óvodai, iskolakezdési támogatás,
Iránytű program (ingyenes pszichológia, életvezetési, pénzügyi és jogi tanácsadás),
Kedvezményes munkavállalói részvényvásárlási program,
Munkábajárási támogatás.