Termékmenedzser Asszisztens

Kite zrt. - Nádudvar
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

Gépbeszerzések megszervezése, kapcsolattartás a beszállítókkal, értékesítési tevékenység hátterének biztosítása, készletek ügyviteli kezelése. Kiszámítható havi alapjövedelem, alapbéren felül elérhető extra jövedelem, béren kívüli juttatások Szép kártya és Egészségbiztosítás, mobiltelefon, laptop, tapasztalt szakemberek segítségével teljeskörű betanulás, stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierlehetőség, külföldi kiállításokon, továbbképzéseken való részvétel évente több alkalommal, hosszútávú munkalehetőség, céges buszjárat Debrecenből, Hajdúszoboszlóról és Püspökladányból, az említett településeken kívül eső lakhely esetében munkába járás támogatása. Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel, műszaki végzettség előnyt jelent. Az angol és/vagy német nyelvet társalgási szinten beszéled, számítógépes ismereteid legalább felhasználói szintűek, jó kommunikációs és jó kapcsolatteremtő képességgel rendelkezel, megbízhatónak, pontosnak és következetesnek tartod magadat, műszaki szemlélettel rendelkezel. Ismered a kommunális parkápoló traktorokat, mezőgazdasági traktorokat, sportpálya ápoló gépeket/eszközöket, releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel.