Termékfejlesztő Mérnök

Trenkwalder - Kecskemét
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Leírás
Kecskeméti, multinacionális autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Termékfejlesztő Mérnök pozícióba.
Feladatok
Felelősség a projektek termékfejlesztési szakaszának idő-és költségtervezésének betartásáért,
Szakmai felelősség vállalás a termék specifikus elvárások, minőségügyi elvárások és egyéb standardok teljesítéséért,
Termékek vevő által nyújtott technikai elvárásának megértése, illetve belső specifikációk kidolgozása,
Technikai irányítás a prototípusépítésben és a teszt folyamatokban (szimuláció és validáció),
Részvétel az FMEA készítésben és a megvalósítási tanulmányokban,
Folyamatos együttműködés a dedikált CAD mérnökökkel a termék dokumentációk megfelelő elkészítése érdekében,
Kapcsolattartás a vevővel, beszállítóval és a projektben megnevezett társosztályok kinevezett tagjaival,
A termék gyártásba vezetése során folyamatos támogatás nyújtása a gyártási mérnökségnek,
Időterv megvalósítása és vevői elégedettség folyamatos figyelembe vétele.
Elvárások
Felsőfokú végzettség (gépész-, vagy járműmérnök),
Minimum 3 éves, releváns szakmai tapasztalat,
Angol aktív, középfokú nyelvtudás.
Rendszerszemlélet, konstruktivitás, analitikus, lean gondolkodásmód
Csapatban, de önállóan is hatékony, precíz munkavégzés
CAD szoftverismeret (Catia V5, NX, SolidEdge)
Kovácsolás, felületkezelés, hőkezelés, forgácsolás és hegesztés technológiák ismerete,
Anyagismeret.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Német nyelvtudás,
Mechanikus rendszerek, acélszerkezetek, ill. fröccsöntött műanyag alkatrészek tervezése és gyártása,
SAP, vagy egyéb vállalatirányítási rendszer, PLM, PDM, WSM rendszerek,
D/P-FMEA (VDA / AIAG), kockázatelemzés,
Termékbiztonság és termékfelelősség,
Gyökérok analízis módszerek, 5S, 8D, 5-Why, Ishikawa, poka-yoke,
Autóipari és gépészeti szabványok (IATF 16949).
Amit kínálunk
Stabil vállalati háttér,
Változatos, innovatív projektekben való részvétel,
Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat,
Rugalmas munkarend,
Home Office lehetőség (akár 50 % home office),
Szakmai fejlődési lehetőség,
Komplex juttatási csomag,
Havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap),
Éves bónusz (akár 1,5 havi alapbér),
Letelepedési támogatás,
Belépési bónusz (minimum 120.000 Ft),
Hűségbónusz,
Baba bónusz,
Nyugdíjkezdő támogatás,
Ingyenes irodai buszjárat Kecskeméten belül,
Bejárási támogatás kecskeméti munkavállalóink részére, valamint kiemelt 35 Ft/km bejárási támogatás vidéki munkavállalóinknak,
Vállalati mobilcsomag,
Igényes munkakörnyezet.
Munkavégzés helye
Kecskemét