Termék Fejlesztő / Npi Mérnök

Flame spray hungary kft. - Szada
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Új termékek fejlesztésében és bevezetésében való aktív részvételFejlesztéshez tesztek elvégzése, riportok elkészítéseTermelési dokumentációk elkészítéseOperátorok oktatásaFolyamatos együttműködés társosztályokkal Termelés / Minőség Irányítás...Határozatlan idejű munkaviszony Flame Spray Hungary Kft. alkalmazottjakéntHavi juttatási csomag próbaidő lejártát követően - pályakezdők esetén is - bónuszokkal együtt, bruttó 700.000 – 900.000 Forint tapasztalattól függőenMobiltelefon és laptop biztosításaNapi egyszeri kétfogásos étkezés biztosítása18 Ft/km munkába járási támogatásStabil, hosszú távú munkahelyBelső karrier lehetőségMultinacionális környezet, különleges technológiákFiatalos csapat, jó munkahelyi légkörRendkívül változatos feladatok gázturbinák és repülőgépek alkatrészeivel kapcsolatos projektekKompetens Műszaki Végzettség Gépész / Mechatronika vagy hasonló;
pályakezdő jelentkezését is várjukPrecíz munkavégzésAktív angol nyelvtudásProjekt szemléletÖnállóan és csapatban is tud dolgozniKörnyékbeli lakhelySaját autó a bejáráshozSolidWorks használati ismeretekRobot programozási ismeretek