Tengeri Szállítmányozási Ügyintéző

''happ'' kft. - Biatorbágy
30+ napja (11/05/2024)

munkaköri leírás

Tengeri és vasúti FCL export és import irányú szállítmányozási feladatok lebonyolításaSpecifikációk tisztázása ügyfelekkel és alvállalkozókkalMegbízókkal és alvállalkozókkal történő folyamatos kapcsolattartásÁrképzési és értékesítési kollégákkal való együttműködés a magas színvonalú ügyfélélmény érdekébenFuvarlevelek kiállítása, teljes körű adminisztráció a szállítmányozási feladatok elvégzése soránSzámlázás és reklamációk intézéseTámogató, "
Szerethető Munkahely"
díjas környezetSzakmai fejlődés lehetőségeStabil pénzügyi háttér, kiszámíthatóságNagyon jó légkör, egy fiatal csapatbanKorrekt vezetés, családiasság, emberközpontúságMagabiztos, tárgyalóképes szóbeli és írásbeli angol nyelvtudásTengeri szállítmányozás területén szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalatNapi 8 órás teljes munkaidő munkavégzés, cégünk Biatorbágyi irodájábanMicrosoft Word és Excel ismerete, rutinos napi szintű használataBetanulást követően a vállalatirányítási rendszer, illetve online booking rendszerek önálló használataMagasszintű ügyfélszemléletÜgyfélportfólió kezelésének képessége az értékesítési kollégákkal együttAz angolon kívül egyéb idegen nyelveken is beszélszSzereztél tapasztalatokat komplex szervezést igénylő feladatokbanDolgoztál már vállalatirányítási rendszerben Transorg