Tender Menedzser

Biggeorge property zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Tervezői költségvetések ellenőrzéseTender anyagok ellenőrzése, összeállításaAlvállalkozói ajánlatok bekérése, költségvetések elemzése és ártükrök készítéseKapcsolattartás a partnerekkel projekt teamekkel, beszállítókkal, alvállalkozóinkkalÁrtárgyalásokon, és az azokkal kapcsolatos műszaki egyeztetéseken való aktív részvételA tender folyamatok és a beszerzési ütemtervek követéseKöltségelemzések és utókalkulációk készítéseRészvétel a vállalat digitális beszerzési rendszerének fejlesztésébenPiaci folyamatok nyomon követéseKomplex juttatási csomagot biztosítunk a kollégáink számára - az alapjövedelmen felül cafetériával, medicoverrel és további bónuszokkal ismerjük el a munkádatStabil vállalati háttérre, hosszútávú tervekre- folyamatban lévő projektjeink mellett, több projekt fejlesztése és indítása is szerepel a jövőbeli terveink közöttA cég tulajdonosa, területeink vezetői aktívan részt vesznek a mindennapjainkban – feladataid során számíthatsz a Vállakozási Igazgató támogatásáraCsaládias hangulatú, összetartó csapattal várunk, amelyet közös programokkal is erősítünk - téli-nyári csapatépítőkkel, év végi karácsonyi bulivalMűszaki végzettséged van építész /építőSzereztél már 3-5 év tapasztalatot beszerzési/vállalkozási területen, és a jövőben is szeretnéd, a szakmai tudásodat elmélyíteni a beszerzési területenRád bízott feladatokat pontosan és precízen látod elMagabiztosan kezeled az irodai és szakmai programokat, Szereted a táblázatokat és a kimutatásokatKönnyen megtalálod a közöshangot a kollégákkal, partnerekkelJól tárgyalsz a beszállítókkal Pénzügyi vagy közgazdász másoddiploma előnyt jelent.