Telepvezető, Mezőgazdasági Inputanyag Értékesítő

Bászna gabona zrt. - Szabolcs-Szatmár-Bereg
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Termékek értékesítése és terményfelvásárlásÚj partneri kapcsolatok kialakításaMeglévő partnerkapcsolat fenntartása, fejlesztéseMegrendelések kezeléseNyilvántartások vezetéseFelvásárlások előmozdítása, koordinálásban való aktív részvételVelünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaidAktív része lehetsz egy összetartó közösségnekVersenyképes fizetést kínálunkMunkavégzésedhez biztosítjuk a szükséges eszközöket mint pl.:
laptop, mobiltelefonMezőgazdasági termék- és terménykereskedelemben szerzett releváns tapasztalatMezőgazdasági inputanyag ismeretPrecíz, pontos munkavégzésJó kommunikációs készségTerhelhetőségÖnálló munkavégzésB kategóriás jogosítványMicrosoft Office programok felhasználói szintű ismerete1-3 év szakmai tapasztalatFelsőfokú agrár végzettségSzakirányon szerzett tapasztalat