Telepítésvezető

Qlm development center kft. - Törökbálint
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyfeleinknél történő raktárautomatizálási telepítések koordinációja országosan, helyszíni munkavégzés munkavédelmi és biztonságtechnikai feltételeinekmeghatározása és betartatása, havi/heti/napi szintű telepítési ütemterv készítése és betartatása a projektvezetővel és az alvállalkozókkal egyeztetve, anyagigazgatás és a szállításokelőkészítése, koordinálása, minőségi és mennyiségi átvétele a helyszínen, beszállítókkal, alvállalkozókkal való kapcsolattartás, műszaki egyeztetés, aktív részvétel a helyszíni telepítésben és szerelésben ipari környezetben, szállítópályák, anyagmozgató berendezések, raktári eszközök, rendszerintegrációs pontok betartása és betartatása, átadási tesztek irányítása FAT/SAT és projektek műszaki nyomon követése, beüzemelést követően problémák elhárításában való részvétel, projektek kapcsán helyszíni beszerzések koordinálása, műszaki dokumentációk, jegyzőkönyvek készítése, társosztályokkal folyamatos kapcsolattartás. Fiatal és összetartó csapat, akiknek fontos a magas szakmai minőség a munkában, érdekes, innovatív feladatok, inspiráló szakmai közeg, kihívások és szakmai fejlődés, változatos munkavégzési helyszín, az országos utazásokhoz céges gépjárművet biztosítunk, stabil megrendelőkörrel rendelkező, növekvő cég. Legalább középfokú végzettséglehetőleg technikum, műszaki telepítéseken szerzett gyakorlati tapasztalat, proaktív önálló munkavégzés, magabiztos fellépés, felelősség vállalás, vezetői képesség, megbízhatóság,utazási hajlandóság országosan, MS Office programok magas szintű ismerete, B kategóriás jogosítvány, angol nyelvtudás. AutoCADalapszintű ismerete és műszaki rajz olvasási készség, hasonló munkakörben - gépek, rendszerek telepítésében szerzett tapasztalat, emelőgépkezelői jogosítvány ollós, kosaras, karosemelő, kapcsolási rajz olvasási készség.