Telephelyvezető Jászberény

&34; láng&34; kft. - Jász-Nagykun-Szolnok
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

A telephely leghatékonyabb működési folyamatainak kialakítása és fejlesztéseA kirendeltségen dolgozó csapat irányításaMagas színvonalú ügyfélkiszolgálás biztosításaÉrtékesítési és kiszállítási folyamatok működtetéseA legoptimálisabb raktárkészlet kialakítása, irányítása és ellenőrzéseFejlődési lehetőségEnergikus, jó munkahelyi légkörBiztos, hosszú távú munkalehetőségDolgozói kedvezmény a cég által forgalmazott termékekből. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod, bérigényed megjelölésével a lenti "
gombra kattintva! Kérjük, az email tárgyában jelöld meg:
„telephelyvezető-Jászberény” Pályázóknak szóló adatkezelési tájékoztatónk honlapunkon tekinthető meg.Középfokú szakirányú végzettségMinimum 2-3 év vezetői tapasztalatVezetői képességekKereskedelmi szemlélet, ügyfélközpontú hozzáállásKiváló kommunikációs, és problémamegoldó készségB kategóriás jogosítvány