Telephelyi Munkatárs Szekszárd

Profirent gépkölcsönző kft. - Szekszárd
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

3 fős szekszárdi csapatunkba keressük új telephelyi munkatársunkat.A csapat többi tagjával együtt biztosítjátok a telephelyre érkező ügyfelek gyors, gördülékeny kiszolgálását, akár bérleti-, akár vásárlási szándékkal térnek be hozzánk.Fő feladataid közé tartozik majd, hogy közreműködj az építőipari gépek, eszközök kiadásában és visszavételében, valamint bérbeadásukban és az ügyfelek kiszolgálásában, mindemellett bérleti szerződéseket, számlákat készítesz, pénztárat is kezelni fogsz, és egyéb adminisztratív és irodai feladatok elvégzésében is számítunk majd a segítségedre.100%-ban bejelentett, kiszámítható, korrekt bérezést kapsz, ahol minden hónap 5-ig garantáltan a számládra érkezik a munkabéred.13. havi fizetést is adunk, amit belépésedkor a szerződésedbe is foglalunk.Közösségi közlekedés esetében MÁV, Volán 100%-ban térítjük munkába járásodat, amennyiben Szekszárd közigazgatási határán kívülről érkezel. Gépkocsival történő munkába járás esetén 30 Ft/km-rel támogatjuk a bejárást, szintén a Szekszárd közigazgatási határán kívülről érkezőknek.Biztonságos és hosszú távú karrierlehetőséget kínálunk neked, hiszen cégünk az ország legnagyobb gépkölcsönző társaságaként több mint 30 éve szolgálja ki ügyfeleit.Biztosítjuk a munka és magánélet egyensúlyát, családbarát munkahelyet.Szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk, ingyenes szakmai képzéseken pl.:
gépkezelői tanfolyamon vehetsz részt.Belépésedkor a munkavégzésedhez elengedhetetlen eszközöket, modern infrastruktúrát nyújtunk, céges mobiltelefont és céges munkaruházatot.Része lehetsz egy jó hangulatú, sokszínű csapatnak, amit évente több céges rendezvénnyel bulik, karácsonyi parti igyekszünk erősíteni, ahol a tanulás és a szórakozás is helyet kap.A sport szerelmeseinek részvételi lehetőséget biztosítunk akár a Bécs maratonon is.Ha középfokú végzettséggel rendelkezel,Ha jó műszaki érzéked van és boldogulsz a számítógépek kezelésével is,Ha a korábbiakban ügyfélkezelésben és értékesítésben szereztél tapasztalatot,Ha szabálykövetés, jó kapcsolatteremtő képesség és ügyfélközpontúság jellemez,Ha fizikailag terhelhető embernek tartod magad.Előny, ha rendelkezel targonca vezetői jogosítvánnyal, és építőipari gépek és technológiák ismeretével, valamint műszaki végzettséged van, illetve, ha vállalatirányítási rendszerek használatában már jártasságot szereztél.