Telephely Vezető/Niederlassungsleiter

Kübler gmbh - Fegyvernek
új ajánlat (25/04/2024)

munkaköri leírás

Fegyverneki fikóktelep vezetéseFő hangsúly az értékesítésen és a helyi marketingenVállalati stratégia és stratégiai üzletfejlesztés megvalósítása Magyarországon és a környező országokban értékesítési és műszaki területenKirendeltségvezető-helyettesként a cég vezetői körébe tartozik. A modern munkaeszközök mellett egy család és értékközpontú üzleti környezetre, egy megbízható és képzett csapatra, rövid döntési folyamatokra, innovatív és személyre szabott továbbképzési koncepciókra, valamint az energetikai átalakulásban való aktív részvételre számíthat. Karizmatikus vezetői személyiség, megfelelő értékesítési és vezetői tapasztalattalSikerorientált, kreatív/megoldás orientált, nagy teljesítményű, érték orientáltMűszaki/kereskedelmi végzettségFolyékony Német nyelvtudás