Telemarketinges Értékesítő-Tanácsadó, Kisvárda

Naturcomfort kft. - Szabolcs-Szatmár-Bereg
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Nyugdíj előtt állóként vagy nyugdíjasként keres értelmes, hasznos munkát? Megvan a tapasztalata, a munka-morálja, akarna is dolgozni, csak épp bezárulnak az ajtók Ön előtt a kora miatt? Nálunk a kor nem számít!
Kiváló kommunikációs képességű új munkatársainkat keressük prémium kategóriás, gyógynövényes készítményeink értékesítésére, kisvárdai irodánkba, Telemarketinges Értékesítő-Tanácsadói pozícióba! Kiemelkedő bérezés, plusz motivációs juttatások! Aki szeret beszélgetni, mások életminőségén javítani, annak ez ideális munkahely! Stabil cég, kulturált környezet, barátságos Csapat várja a NaturComfort Kft-nél!
Hosszú távban gondolkodó, pozitív gondolkodású embereket keresünk, elsősorban 8 órába, viszont van lehetőség részmunkaidőre is. Fontosak az alábbi tulajdonságok:
Őszinteség
Elkötelezettség
Céltudatosság
Fogékonyság az új ismeretekre, vágy a tanulásra, fejlődésre
Munkához való becsületes hozzáállás
Kreativitás
Hogy mit adunk ezért cserébe? Valódi, érték alapú, korrekt stílusú értékesítői munkát, díjnyertes termékekkel, olyan, tapasztalt, odafigyelő vezetőkkel, akik együtt húznak a Csapattal, előrelépési lehetőségeket.
További fontos információk címszavakban, mit nyújtunk Neked:
Ingyenes, profi képzést és továbbképzést.
Kiemelkedő bérszínvonalat. Legjobbjaink nettó 2000 Ft felett keresnek óránként.
Mobiltelefont korlátlan használattal.
Törzsvásárlói ügyféllistát. (Nincs hideg hívás!)
Rugalmasságot a munkaidőben. Tekintettel vagyunk a felmerülő családi és egyéb elfoglaltságaidra is.
Alkalmazotti jogviszonyt.
Cégünk 2011-ben alakult, azóta már három országban vagyunk jelen:
„nem ma kezdtük”! MINDEN tapasz-talatunk a Munkavállalóink rendelkezésére áll! Megváltozott munkaképességű Jelentkezőket is várunk!
A NaturComfort számos munkahelyet teremtett és teremt Magyarországon és külföldön is. Nálunk nem számít iskolai végzettség, kor, nem, mindenkinek adunk esélyt. Fontosnak tartjuk azt is, hogy olyan munkavállalóknak is biztosítsunk munkalehetőséget, akik családi elfoglaltság miatt nem mindig tudják a 8 órájukat ledolgozni, vagy nyugdíj előtt állva megszűnt a munkahelyük, vagy éppen fiatalként nehezebben helyezkednek el. Cégünk alapító-tulajdonosa, Polgári Erika a Vásárlók gyógyulásért tett erőfeszítéseiért, a munkavállalók segítéséért, valamint társadalmi szerepvállalásaiért 2021-ben Inczédy György-Életműdíjat kapott Nyíregyháza városától.
„Már 2015 közepe óta dolgozom itt, jelenleg 70 évesen. Mikor nyugdíjas lettem, közel volt a lakásomhoz az iroda. Egy nap sétálgattam, megkérdeztem, hogy mit csinálnak itt, és mivel tetszett a válasz, már két nap múlva itt voltam gyakorlaton. Szeretek emberekkel foglalkozni. A cég megbecsül, a vevők szeretnek."

(Fodorné Marika, Értékesítő-tanácsadó, NaturComfort Kft, Kisvárdai Iroda)
Jelentkezéseket emailben fogadunk, fényképes önéletrajzzal.