Telekommunikációs Értékesítő- Veresegyház

Palmy team kft. - Veresegyház
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Magyar Telekom szolgáltatások, termékek értékesítéseÉlményt nyújtó, konzultatív, professzionális ügyfélkiszolgálásAz ügyfelek valós igényeinek felmérése, majd ez alapján a vállalati célok figyelembevétele mellett releváns ajánlat adása, szerződések megkötéseEszközök bemutatásaPanaszok, reklamációk kezeléseTeljesítményorientált, kimagasló jövedelmetEgy hosszú távú, biztos munkahelyetLelkes, fiatalos, támogató csapatotExtra ösztönzőkön való részvételtKedvezményes mobiltelefon tarifát, 100 GB mobilnettelOtt leszünk melletted végig, hogy TE lehess a legjobbMunkaruhát neves gyártóktól pl. Levis, Converse, DRKKommunikálj kiválóanRendelkezz minimum érettségi bizonyítvánnyalNem baj, ha nincs értékesítési tapasztalatod, de az értékesítői véna a sikeres munkavégzéshez elengedhetetlenLegyél nyitott a legújabb digitális technológiák, szolgáltatások és eszközök megismerésére, folyamatos tanulásraRendelkezz korszerű számítógépes ismeretekkelTelekommunikációban vagy bankszektorban szerzett értékesítési tapasztalatMNB pénzügyi vizsga