Telekom Értékesítési Képviselő Budapest - Corvin

Elastic'91 kft - Budapest
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

FeladatokÉlményt nyújtó ügyfélkiszolgálás, értékesítés a Telekom termékeinek és szolgáltatásainak értékesítéseEszközök, online szolgáltatások bemutatása az ügyfeleknekPanaszok, reklamációk kezeléseTelekom üzletünkbe betérő ügyfelek igényeit felméred, majd az ügyfélérdekeket és a vállalati célokat szem előtt tartva a legjobb megoldást ajánlodKomplex értékesítési megoldásokra törekszelKonzultatív, ügyfél igényeire szabott tanácsadást biztosítaszMindezt a Telekom üzlet nyitva tartásának idejének megfelelően - hétvégén is - heti 40 órábanAmit kínálunkFiatalos, lendületes csapat tagja lehetszTeljesítményorientált, versenyképes jövedelemre tehetsz szertVersenyképes bérezés alapbér + teljesítményalapú jutalékJogtisztán bejelentett bérExtra ösztönzőkön való részvételMunkahelyi beilleszkedést segítő program, mentor támogatásávalMunkaruha olyan neves gyártóktól mint pl. a Levis, Converse, DRK, BrandshopA belépésedet követően alapoktatáson veszel részt, ahol megtanítjuk Neked a rendszerek használatához szükséges alapismereteket, valamint megismered a termék- és szolgáltatás portfóliónkat!Az oktatást követően mentor segítségével kezded el az értékesítést.Folyamatos támogatást és képzést kínálunk, hogy a legjobb lehess.Cégen belüli karrierút lehetősége, a hosszútávú lojalitásértTéged várunk a csapatba, ha ...Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel! érettségiKiválóan kommunikálsz, és kihívásként tekintesz az összetett feladatokra!Fontos számodra az ügyfélélmény, az ügyfél elégedettség - egy szóval maga az Ügyfél!Érdeklődsz és nyitott vagy a technológiai újdonságok iránt!Keresed és megtalálod a lehetőségeket a folyamatos tanulásra és fejlődésre!A kiváló eredmények elérésével sikeres értékesítő szeretnél lenni!A kiemelkedő egyéni sikerek mellett, megtalálod a helyed csapatban is!Pontosan, precízen végzed a munkád és nem riadsz vissza problémamegoldástól!A küldetésünk, amihez Téged keresünk:
Céljaink között szerepel, hogy Ügyfeleink és a Munkatársaink is büszkék legyenek a Telekom márkára, ezt többek között prémium szolgáltatásainkkal és termékeinkkel, társadalmi felelősségvállalással érjük el.Ennek a "
Brand"
-nek Te leszel az arca, Veled találkozik először az ügyfél - így az általad keltett benyomás lesz első, ami eszébe jut, ha arra gondol, hogy Telekom!Előnyt jelent, ha…Van üzletkötői vagy értékesítési területen szerzett tapasztalatodMagabiztosan beszélsz angolul