Telefonos Portfólió Kezelő Munkatárs

Cofidis magyarországi fióktelepe - Szeged
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Telefonos portfólió kezelő munkatárs
Az alábbi feladatokban számítunk Rád:
Telefonon történő kapcsolattartás, esedékesség előtt megelőző hívások lebonyolítása, esedékesség után a nem fizető ügyfelek
Telefonon történő megkeresése behajtás céljából
Az esetleges nemfizetés következményeinek ismertetése
Áthidaló megoldások, fizetéskönnyítések ajánlása, beállítása
Új ügyfelek részére üdvözlő hívások indítása
Hiteltermékek, pénzügyi szolgáltatások ajánlása, értékesítése
A fenti tevékenységekhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása
Téged keresünk, ha…
Legalább középfokú végzettséged van
Felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretekkel bírsz
Határozott fellépés, jó kommunikációs készség jellemez
Értékesítési szemléletű vagy
Önállóan és igényesen végzed a munkád
Igaz rád az ügyfélközpontú gondolkodás
Eredményorientáltan és kitartóan dolgozol
Előnyként vesszük, ha…
Rendelkezel pénzintézeti / ügyfélkapcsolati tapasztalattal,
Felsőfokú végzettséggel vagy biztosításközvetítői hatósági vizsgával
Miért jó nálunk dolgozni? Mert, …
Jó hangulatú, összetartó csapat tagja lehetsz
Innovatív, piacújító megoldásokkal várunk
Akár heti 2 nap home office lehetőséget biztosítunk a próbaidőt követően
Széleskörű béren kívüli juttatási csomagot nyújtunk
Kényelmes és színvonalas munkakörülmények között dolgozhatsz
Támogatjuk a szakmai fejlődésed
Munkavégzés helye és ideje:
Nyíregyháza
Teljes munkaidő