Telefonos Operátor Román Nyelvtudással

Mind-diák szövetkezet - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A Europ Assistance több mint 300 millió emberről képes gondoskodni a nap 24 órájában. Munkavállalói az integritás, az értékteremtés, a csapatszellem és az elkötelezettség jegyében gondoskodnak ügyfeleikről. Ha szeretnél részese lenni csapatuknak, most jelentkezhetsz!
Feladatok:
Telefonos segítségnyújtás az ügyfelek számára
Felmerülő káresemények felvétele, problémák megoldása
Ezekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások:
Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
Középfokú, aktív angol nyelvtudás
Felsőfokú román nyelvtudás
Jó kommunikációs képesség
Ügyfél- és vendégorientált hozzáállás
Munkaidő
Hétfőtől vasárnapig 06:
30-23:
00 között napi 4-6-8 órában
Mivel a cég 0-24-ben elérhető az ügyfelek számára, így fontos, hogy tudj vállalni:
Havi 2-3 éjszakai műszakot
Havi 2-3 hétvégi munkanapot
Előre egyeztetett beosztás alapján
Havi minimum 90-95 óra vállalása
Amit kínálunk
Bérezés:
Alapbér br. 2050 Ft/óra
Műszakpótlék 18:
00-6:
00 között:
+30%, ünnepnapokon:
+100%
25 év alatt SZJA mentességben részesülsz
Hosszú távon, önálló munkavégzés esetén lehetőség van alkalmi jelleggel otthoni munkavégzésre
Előrelépési lehetőségek
Tréningeken való részvétel
Céges rendezvényeken való részvétel
Betanuláshoz szükséges mentor biztosítása
Gyümölcsnap/fagyinap
Szezonális ajándékok
Előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "
Munkaidő"
alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, tedd fel bátran a megadott e-mail címen.