Telefonos Közvéleménykutató

Mind-diák szövetkezet - Szolnok
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

A KÓD Piac-, Vélemény- és Médiakutató Kft. két és fél évtizedes múlttal rendelkező professzionális piackutató cég, mely 1995-ben alakult meg. A cég kutatási tevékenysége a gazdaság számos ágazatára kiterjed. Partnereik között telekommunikációs és internetszolgáltatató cégek, bankok, minisztériumok, önkormányzatok, reklámügynökségek és közművek mellett gyógyszeripari vállalat is található. Feladatok:
Telefonos közvéleménykutatás
Meglévő adatbázisokban szereplők telefonos felkeresése
Adminisztrációs feldatok ellátása
Elvárások:
Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
18. életév betöltése
Alapszintű informatikai ismeretek
Jó kommunikációs készség
Monotonitástűrés
Munkaidő
Hétfőtől péntekig 10:
00-18:
00 között
Napi 4 vagy 6 órában
Heti minimum 12 óra vállalása
Home office lehetőség nincsen
Hosszú távú diákmunka-lehetőség
Amit kínálunk
Bruttó 1.600 Ft/óra diákbér
15:
00 és 18:
00 óra között bruttó 1.800 Ft/ óra diákbér
Ha még nem töltötted be a 25. életévedet, szja-mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred megegyezik a bruttóval
Támogató csapat
Alkalmi bónuszra lehetőség
Előnyt jelent:
Call center tapasztalat
Ha magadra ismertél, nincs egyéb teendőd, mint kitölteni az alábbi űrlapunkat és egy fényképes önéletrajz feltöltésével véglegesíteni a jelentkezésed. Amennyiben kérdésed adódott, bátran keress minket e-mailben vagy telefonon.