Telefonos Értékesítő Biztosítási Területre

Support services group europe zrt. - Budapest
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

Kimenő telefonhívások indítása:
új illetve meglévő ügyfelek megkeresése biztosítási termékkel kapcsolatban.Teljes körű igényfelmérés meglévő és potenciális ügyfelek részére.Új szolgáltatások, termékek ismertetése.A biztositasi termékekkel, szolgáltatásokkal vagy eljárásokkal, valamint az esetlegesen felmerülő problémákkal kapcsolatos kérdések megválaszolása.Hívásokhoz tartozó adminisztráció kezelése.Dolgozhatsz teljes- vagy részmunkaidőben.Jól felszerelt, kulturált irodai környezetben dolgozhatsz Budapest, Balatonboglár vagy Szekszárd belvárosában, de akár otthonról is.Alapbéreden felül teljesítményarányos ösztönzésben részesülsz + választható béren kívüli juttatásokat biztosítunk.Értékeljük lojalitásod:
az első 3 hónap után extra bónusszal honorálunk a teljesítményedet is figyelembe véve.Te vagy az, akit keresünk ha:
Az alábbi végzettségek valamelyikével rendelkezel:
Biztosításközvetítői hatósági vizsga vagy diploma.Gördülékenyen és meggyőzően kommunikálsz telefonon keresztül.Ügyfélközpontú a szemléletmódod.Motivál a fejlődési lehetőség és fontos számodra a szakmai ismeretek folyamatos bővítése.Szereted a kihívásokat, dinamikus munkakörnyezetet és az értékesítési folyamatokat, valamint kiváló kapcsolatokat szeretnél kialakítani az ügyfeleinkkel.Van tapasztalatod értékesítésbenDolgoztál már banki, biztosítói területenCall Centeri pozícióban szerzett tapasztalattal rendelkezel