Telefonos Egészségügyi Tanácsadó Nyíregyháza Vagy Szeged

Medicover egészségközpont zrt. - Szeged
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Az egészségügyi tanácsadó vonalra beérkező, angol nyelvű páciensek hívásainak megválaszolása, egészségügyi tanácsadás.Az egészségügyi esetek szakszerű felmérése.Sürgősségi ellátást igénylő kórképek felismerése.Az ügyfelek tájékoztatása, informálása, a felmerülő kérdéseik megválaszolása.Időpontfoglalás és adminisztrációs feladatok elvégzése.Az ügyfelek megfelelő egészségügyi ellátásra irányítása.Betegszállítás és egészségügyi szervezés menedzselése.Felvilágosítás a cég szolgáltatásairól.Mentésirányítási feladatok ellátásaSzakmailag változatos, izgalmas feladatokat.Betanítást, megbecsülést, kellemes munkakörnyezetet.Dinamikus csapatot, és teljes munkaidős, hosszú távú, stabil munkahelyet.A folyamatos szakmai és egyéni fejlődés kiemelt figyelmet kap.Belvárosi, kellemes irodai környezetet.Fiatalos csapat.Munkaidő:
heti 40 óra változó beosztással.Nincs éjszakai műszak és hétvégi munkavégzés.Változatos feladatok, ahol kamatoztathatja szakmai tudását, sokoldalúságát.Hosszú távú munkaviszonyt.Munkavégzés helye:
Nyíregyháza vagy SzegedAngol nyelv ismereteSzakirányú felsőfokú egyetemi/főiskolai egészségügyi végzettség és gyakorlat.Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.Ügyfélorientált hozzáállás, ügyfélközpontú szolgáltatási szemlélet.Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, segítőkészség, értő figyelem, empátia.Precíz, terhelhető, munkájára igényes személyiség.Végzős orvostanhallgatók jelentkezését is várjuk.Mentésirányításban szerzett tapasztalat