Telebank Munkatárs

Mbh bank nyrt. - Békéscsaba
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Bejövő telefonhívások fogadása, szakszerű, minőségi megválaszolása Keresztértékesítés Kimenő hívások lebonyolítása Banki termékek, szolgáltatások naprakész ismerete és alkalmazása, a szükséges rendszerek használata Széles körű sportolási támogatást nyújtunk Komplex juttatási csomaggal rendelkezünk Szupercsapatként működünk együtt Kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz Generációs sokszínűségi stratégia:
Start+, Bébi+, Aktív+, Nagyköveti program Legalább középfokú végzettséga Kiváló kommunikációs készség MS Office magabiztos használata Jó helyzetfelismerő-, gyors döntési - és problémamegoldó képesség Pontos, precíz munkavégzés Dinamizmus, nagy munkabírás, nyitottság, határozottság Ügyfélközpontúság Értékesítés attitűd Angol nyelvtudás Hasonló területen szerzett tapasztalat