Tehergépjármű Alkatrész Területi Képviselő

Bárdi autó zrt. - Bekes County
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Az értékesítési területhez tartozó potenciális partnerek rendszeres látogatása az alábbi területeken:
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye egy része, Békés vármegye, Csongrád-Csanád vármegye
A vállalat portfóliójában található termékek értékesítése új és meglévő partnerek részére
Testreszabott ajánlatok készítése, a kondíciók vevői igényekhez igazítása
A cég által kínált aktuális akciók kikommunikálása, partnerkapcsolatok ápolása
Beszámolók, riportok készítése a felső vezetés számára, adminisztrációs feladatok ellátása
A piaci lehetőségek feltérképezése, új partnerek felkutatása, vevőakvizícióStabil munkaadói háttér egy 100 éves múlttal rendelkező magyar vállalatnál
Modern munkaeszközök:
szolgálati autó, tablet, okostelefon
Versenyképes jövedelem, az alapbéren felül jutalék a teljesítményed alapján
Professzionális munkakörnyezet és központi támogatás
Folyamatos fejlődési lehetőség, képzések, oktatások
Dolgozói kedvezmény termékeinkből
Azonnali munkakezdés
Motivált, fiatalos, lendületes csapatTeherautó alkatrészek és piacának ismerete
Teherautó gyári szoftvereinek ismerete
Kiváló problémamegoldó és szervező képesség
Eredmény- és ügyfél-orientált gondolkodás
Nyitott, rugalmas személyiség
B"
kategóriás jogosítvány, stabil vezetési gyakorlat
Microsoft programok kezelése, felhasználó szintű számítógépes ismeret
Önálló munkavégzés, precizitás,
Kereskedelmi affinitás, meggyőző tárgyalási és jó kommunikációs képesség,Értékesítésben, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
Műszaki vagy kereskedelmi végzettség
Jó szervező készség,