Tehergépjármű-Szerelő Debrecen

West-parcel kft. - Debrecen
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

A Debreceni munkahelyre keresünk gépjármű parkunk rendszeres ellenőrzésére, szerelésére munkatársatkishaszongépjárművek javítása, időszakos szervizelése és felülvizsgálata3,5 tonna feletti járművek javítása, karbantartásaalkatrészek javítása és részegységeinek felújításaanyagszükséglet felmérésea gépjármű felkészítése műszaki vizsgáraállapotfelmérésjármű-diagnosztikaa gépjárművek kishaszongépjárművek és teherautók műszaki állapotának és hibáinak felmérése műszerrel és szemrevételezéssel;
Hibalista elkészítése, rendszerben való rögzítése, munkalap vezetése;
Gépjárművek szerkezeti egységeinek szerelése, javítása és karbantartása;
Gépjárművek időszakos szervizelése;
Műhely rendjének és tisztaságának fenntartása.Hosszútávú, biztos munkahelyTeljes munkaidős alkalmazotti jogviszonyMunkaruhacéges telefonBérezés megegyezés szerintrendelkezz szakirányú szakmunkás bizonyítvány meglétévelönálló munkavégzési képességlégy precíz, megbízható, munkádra igényesmegbízhatóságvezetési tapasztalatautószerelésben szerzett tapasztalatelőnyt jelent, ha rendelkezel „C” vagy „C+E” kategóriás gépjárművezetői engedéllyel