Technikai Operátor - Veszprém

Man at work humánszolgáltató és személyzeti tanácsadó kft. - Veszprém
új ajánlat (27/04/2024)

munkaköri leírás

Feladatok:
Termékvonalhoz tartozó gyártósor üzemeltetése, működtetése
Gyártósori dolgozók koordinálása, munkájának szervezése
Bármely felmerülő probléma esetén (termékhiba, technikai meghibásodások) beavatkozás
Szoros együttműködés a termékvonalon dolgozó további technikusokkal
Új munkatársak betanítása, fejlesztése
Részvétel a gyártósoron felmerülő műszaki problémák elhárításában
Területhez tartozó adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások:
Középfokú műszaki végzettség
Élelmiszeripariban, automata vagy félautomata gépek kezelésében / karbantartásában szerzett jártasság, működésük ismerete a gyakorlatban kifejezetten előny, de nem feltétel!
Három műszakos munkarend vállalása
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Gyártó cégnél kisebb csapatok irányításában szerzett tapasztalat, vagy erre való nyitottság, személyiség
Tanulási/fejlődési hajlandóság
A munkáltató ajánlata:
Ingyenes céges buszjáratok műszakos munkarendhez igazodva
Bejárási támogatás
Nemzetközi, stabil, nagy múlttal rendelkező vállalat
Cafetéria (nyugdíjpénztári hozzájárulás, családtámogatások, életbiztosítás)
Karácsonyi ajándékcsomag
Év végi jelenléti bónusz
Céges rendezvények, jubileumi juttatások
A munkavégzés helye:
Veszprém
A munkáltató profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi, élelmiszeripari gyártó partnere számára toboroz szakembereket.