Teamvezető / Műszakvezető - Szerelde

Schaeffler savaria kft. - Szombathely
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Munkakörbe tartozó főbb feladatoka rá bízott csoport személyi- és szakmai irányításamunkavállalók vezetése, motiválása és támogatásaszemélyi állomány tervezése és rendelkezésre állításaterületi mérőszámok elérése, prezentálása, kapcsolódó dokumentáció vezetésetermékminőség és a technológiai fegyelem betartásának biztosításaa termelékenység, a költségek és a minőség optimalizálására vonatkozó intézkedések bevezetéseegyüttműködés a területet érintő technológiai, termelékenységi és költségoptimalizálási projektekbenMunkakör betöltéséhez szükséges ismeretekszemélyzetirányításban, vezetésében szerzett min. 2éves tapasztalattermelésben szerzett minimum 3 éves tapasztalatközépfokú végzettség műszaki végzettség előny3 műszakos munkarend vállalásafelhasználói szintű MS Office ismeret, SAP ismeret előny. Stabil, hosszútávú munkalehetőségrégióban vezető bérezés, kiemelt műszakpótléknegyedéves bónusznyári- és karácsonyi jutalomegyedi munkavállalói kedvezmények és juttatásokingyenes egészségügyi szolgáltatásoktörvényi mértéket meghaladó bejárási támogatásingyenes buszjáratok Szombathely, Körmend, Jánosháza, Vasvár, Celldömölk, Bérbaltavár, Csepreg, Ikervár településekrőlCafeteria juttatás nettó 450. 000 Ft/év * személyzetirányításban, vezetésében szerzett min. 2 éves tapasztalat * termelésben szerzett minimum 3 éves tapasztalat * középfokú végzettség műszaki végzettség előny * 3 műszakos munkarend vállalása * felhasználói szintű MS Office ismeret, SAP ismeret előny.