Teamkoordinátor Logisztika

Imperial logistics kft. - Győr
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

A szervezeti egységbe tartozó munkatársak szakmai munkáját irányítod 8-18 fő Kollégák szervezeti integrációját támogatod Munkatársak képzéseit és munkáját értékeled Kapcsolattartás a vevő Teamkoordinátorával és TársterületeivelAdott területeken felügyeled a minőségi munkavégzést Napi szinten együttműködsz a műszakvezetővel, társosztályokkal / QM, trénerekÚtiköltség térítést 93%-ban | Cafeteria I Munkabér előleg lehetősége | Típusvizsgák indítását | Munkásszállást I Havi hazautazási támogatást I Karácsonyi csomagot IKözépfokú végzettséggel rendelkezel Nem okoz gondot a 3 műszakos munkarend Érvényes targoncavezetői jogosítvánnyal rendelkezel 3312, 3313, 3324 Szívesen dolgozol egy fiatalos, lendületes csapatban Minimum 1-3 éves multinacionális cégnél szerzett tapasztalattal rendelkezel Határozottság, minőségtudatos gondolkodás jellemez Jó stressztűrő és problémamegoldó vagy Felelősségteljes munkavégzés jellemez Jó kommunikálsz és együttműködési készséggel rendelkezel Terhelhető vagy Magabiztos, határozott fellépés jellemezTeamkoordinátor tapasztalat