Távközlési Technikai Munkatárs

Nemzetbiztonsági szakszolgálat - Kecskemét
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

Távközlési technikai munkatárs
Feladatok
Vezeték nélküli rendszerek fejlesztése üzemeltetése
Innovatív kommunikációs eszközök fejlesztése/kutatása
Méréstechnikai feladatok tervezése, elvégzése, dokumentálása
Adatrögzítő készülékekből nyert információk feldolgozása, értékelése
Speciális kommunikációs hálózatok rendszerfelügyelete
Elvárások
Felsőfokú szakképesítés:
Villamosmérnök
Precíz, önálló munkavégzés, proaktivitás, szeret és tud csapatban dolgozni
Kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség, szervezőkészség
Pontosság, határidő betartása
Magas szintű kommunikációs készségek
Büntetlen előélet
Előnyök
B kategóriás jogosítvány
Kommunikációs hálózatok/eszközök programozása
Speciális telekommunikációs mérőműszerek ismerete
Amit kínálunk
Versenyképes jövedelem
Cafeteria juttatás
Hosszú távú munkalehetőség
Regionális jelentőségű, illetve országos kiterjedésű feladatokban való részvétel
Kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
Szakirányú továbbképzéseken való részvétel
Foglalkoztatás id?tartama, id?beosztás, munkarend
Teljes munkaidő.
Munkavégzés helye
Budapest.
Https:
//nbsz.Gov.Hu/karrier oldalon keresztül online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet a [emailprotected] email címre, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni:
„Távközlési technikai munkatárs 2024 HVG ÁB-Jobline.Hu” jeligét.