Társasági Adó És Transzferár Szakértő

Mol gbs magyarország kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Figyelemmel kísérnéd a jogszabályváltozásokat, részt vennél azok értelmezésében, a jogszabályváltozások implementációjában;
Közreműködnél a jogszabályi változásoknak megfelelő adózási folyamatok kialakításában, ellenőrzési pontok meghatározásában, adókockázatok feltárásában és kezelésében;
Részt vennél szerződések, szabályzatok, előterjesztések adózási és transzferár szempontból történő véleményezésébenBiztosítanád a transzferár dokumentációk tekintetében a törvényi, hatósági és belső szabályozásokban foglalt előírásoknak való megfelelést;
Szakmai tanácsadást nyújtanál az üzleti és funkcionális területek részére társasági adóval kapcsolatos kérdésekben;
Részt vennél a társaságiadó csoportok adóbevallásainak, kalkulációinak készítésében, ellenőrzésében;
Közreműködnél az adóhatósági ellenőrzésekben;
Biztosan ígérhetjük számodra, hogy változatos feladatok mellett mindennap garantált az új szakmai kihívás, a szakmai fejlődés.Versenyképes juttatási csomag, cafeteriávalHome office lehetőségMagán egészségbiztosításFejlődési lehetőségek külső-belső továbbképzéseken keresztülModern technikai eszközök használata a mindennapi munka során Iphone céges telefon, Lenovo ThinkPad céges laptopKedvezményes sportolási lehetőség közvetlenül a MOL Campus épületébenMagas színvonalú, komplex és kihívásokkal teli szakmai munka egy profi és összetartó csapat tagjakéntDiplomával rendelkezel pénzügy-számvitel/gazdasági/jogász szakon,Adótanácsadói végzettséged van,IFRS végzettséged van,Minimum 3 év compliance és/vagy tanácsadási tapasztalattal rendelkezel társasági adó területen,Minimum közép fokú angol nyelvtudásod van szóban és írásban egyaránt. Adótanácsadói tapasztalat, SAP felhasználói szintű ismeretek, mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent.