Targoncavezető

Viapan „dologidő” kft. - Kecskemét
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

Ha targoncás végzettséged van, akkor jelentkezz hozzánk!
Szállás lehetőség a messzebbről érkezők számára!
Feladatok:
Alapanyagok rakodása
Termelés ellátása alapanyaggal
Késztermékek rakodása, raktározása
Elvárások:
Érvényes targoncavezetői engedély
3 műszakos munkarend vállalása
Juttatások:
Alapbér
Műszakpótlék
Napi műszakprémium
Jelenléti bónusz
Munkába járás:
Ingyenes buszjáratok:
Cserkeszőlő, Kunszentmárton, Szelevény, Csépa, Tiszasas, Tiszaug, Tőserdő, Lakitelek,
Nagykőrös, Katonatelep, Orgovány, Izsák, Ágasegyháza, Ballószög, Kadafalva, Helvécia, Szabadszállás, Fülöpháza,
Kerekegyháza, Kunbaracs, Hetényegyháza, Kiskunfélegyháza, Kunszállás, Fülöpjakab, Jakabszállás, Tiszakécske,
Szentkirály, Szentes, Csongrád, Városföld
Kecskeméten belül ingyenes céges buszjárat
Szállás lehetőség a messzebbről érkezők számára
Mit tegyél, ha szeretnél jelentkezni?
Kérjük, hogy a lenti űrlapon add meg az elérhetőségeidet, és kattints a “Küldés” gombra. A jelentkezésed kollégánkhoz, Gáborhoz fut be, aki 1-2 napon belül megkeres téged telefonon.
Kollégánk elérhetősége:
+36204179812
Szívesen látunk irodánkban is:
Kecskemét, Dobó I. krt. 3. szám alatt.
A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma:
BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma:
4558-2002.