Targoncavezető

Kingspan kereskedelmi kft. - Felsőlajos
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Rakodás előkészítéskijelölt útvonalon közlekedve a rendeltetési helyre szállítja a rakománytaz elszállítandó áru ellenőrzése:
azonosítás, mennyiség, csomagolás helyességének megállapításaa teherautók megfelelő helyre való beállítása, azok ellenőrzése, megfelelőségének megállapításaa felettes által kiadott rakodási útmutató szerint a teherautók rakodásautólagos ellenőrzés, amely kiterjed az áruk helyes rakodására, megszámlálására és a helyes rögzítési módraleltáron való részvétela rend biztosítása a tároló területenszükség esetén segítségnyújtás a társosztályok részéreellenőrzi a gép használhatóságát pl. fék, emelőszerkezet, kerekek, a gép jelzőrendszerebetartja a technológiai és terhelhetőségi előírásokatbetartja a targoncára vonatkozó speciális szabályokat, az előírt tűz-, baleset- és munkavédelmi, valamint a környezetvédelemi előírásokatMultinacionális környezetVersenyképes jövedelemIzgalmas, kihívást jelentő feladatkörCafeteriaMunkábajárás támogatás nettó 30 Ft/km vagy céges buszjárat Cegléd Cegléd, Ceglédbercelés Kecskemét irányából Kecskemét, Lajosmizse, Táborfalva, Nagykőrös, Örkény, KerekegyházaTargoncavezetői képesítés2 év releváns szakmai tapasztalatKiváló problémamegoldó képességJó anyagismeretSzámítógépes alapismeretek