Targoncás

Humancentrum - Nyírbátori Járás
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Humán Centrum Kft.
Targoncás
Leírás
Gép- és berendezésgyártással foglalkozó, sokoldalú nyírbátori partnerünk több mint 40 éve áll vevői szolgálatában. Az állandó innováció által, átfogó vevőszolgálattal és jól teljesítő munkatársakkal csúcspozíciót ért el az ipari csomagolósorok és logisztikai rendszerek partnereként, így már Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye egyik legmeghatározóbb gépgyártó vállalkozásává vált.
Feladatok
Targoncák előírásszerű használata Logisztikai, rakodási feladatok ellátása Alkatrészek, acélszerkezetek mozgatása, szállítása és rakodása targoncával Munkavédelmi és egészségügyi előírások betartása
Elvárások
Targoncavezetői engedély Minimum 1 év targoncavezetői tapasztalat Tapasztalat rakodási, logisztikai területen Munkavégzés önállóan és csapatban is Jó problémamegoldó és szervezőkészség Munkaidő Hétfőtől péntekig 05:
30-14:
10 Amit kínálunk Versenyképes jövedelem Utazási költségtérítés (tömegközlekedés esetén távolsági bérlet, autó esetében 30 Ft/km) Teljesítménybónusz Cafeteria Előrelépési lehetőség Támogatott, egészséges étkezési lehetőség Gyümölcs- és vitamincsomag Családias légkör Hosszú távú munkalehetőség egy stabilan működő vállalatnál
Munkavégzés helye
Nyírbátor

Jelentkezzen most a következőre:
Targoncás